GRZEGORZ BIALIK - Malarz/Zamówienia
Strona gływna
O mnieWystawyGaleriaRelacjePublikacjeZamówieniaFAQLinkiKontakt

Zamówienia

W tym dziale można się zapoznać z opcjami dotyczącymi zakupu obrazów

1. Kup gotowy obraz

Aby zapoznać się z aktualną ofertą obrazów dostępnych na sprzedaż proszę o kontakt na grzegorzbialik@op.pl

2. Zamów nowy obraz o dowolnej tematyce.

Zakupiony obraz stanowi nie tylko rosnącą wartość inwestycyjną, ale również dodatnio wpływa na prestiż zarówno firmy jak i prywatnego inwestora; symbolizuje bowiem szlachetne dążenie do zaspokajania potrzeb wyższych, gdzie sztuka pozostaje priorytetem. W ramach owych elitarnych potrzeb jest oryginalnym, znakomicie odbieranym ekskluzywnym prezentem - np. ślubnym lub też urodzinowym. Mają Państwo wybór tematyki. Ja z kolei biorąc pod uwagę wszelkie Państwa sugestie tworzę obraz polegając już wyłącznie na własnej intuicji artystycznej, stosując własne pomysły formalne w ramach własnego stylu malarskiego. Więcej w dziale Częste pytania

3. Zamów replikę obrazu

Jeśli po obejrzeniu Galerii obraz który się Państwu podoba nie jest na sprzedaż, to w określonych przypadkach mogę podjąć się wykonania jego repliki o dowolnej wielkości. Więcej informacji w dziale Częste pytania

4. Zamów reprodukcję obrazu

Jest możliwość zakupu reprodukcji niektórych moich obrazów - reprodukcje te są wydrukowane na płótnie. Jest to wydruk cyfrowy metodą UV na płótnie canvas. Płótno jest naciągnięte na drewniany blejtram. Reprodukcja posiada zadrukowane boki, więc jest gotowa do zawieszenia nawet bez ram.

Dzięki interaktywnemu systemowi wizualizacji można również zorientować się, jak każdy obraz będzie się prezentował w danym obramowaniu. Dodatkowo można zobaczyć, jak wówczas będzie się prezentował na wybranym kolorze ściany.

Zapraszam na stonę CoverArt.plCopyright © 2011 Piotr Berkowski

Wszystkie fotografie obrazów, grafika oraz teksty prezentowane na stronach serwisu internetowego http://www.grzegorzbialik.com.pl są chronione prawem autorskim (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83). Autor serwisu oraz właściciel praw autorskich do obrazów i ich fotografii, grafiki oraz tekstów nie wyrażają zgody na jakąkolwiek ich publikację lub modyfikację (w wydawnictwach, publikacjach, prezentacjach, stronach internetowych i w inny sposób ujęty w ustawie o ochronie praw autorskich) bez pisemnej zgody. W przypadku bezprawnego ich wykorzystywania (bez względu na to, czy działania związane z wykorzystaniem zdjęć miały charakter komercyjny, czy też niekomercyjny), właściciel praw autorskich będzie występował na drogę prawną w celu wyegzekwowania przysługujących mu praw określonych w Ustawie o Ochronie Praw Autorskich.


English Strona główna